Корзина
58 отзывов
ПЕРУКАР: ПРОФЕСІЯ ПОЗА КРИЗОЮ
Контакты
Polianna center
+380 показать номер
+380 показать номер
Анна
УкраинаКиевул. Оноре Де Бальзака 91/29 а
Карта

ПЕРУКАР: ПРОФЕСІЯ ПОЗА КРИЗОЮ

ПЕРУКАР: ПРОФЕСІЯ ПОЗА КРИЗОЮ
Майстер перукарського мистецтва — це глобальна професія. Жодна людина не може обійтися без хорошого майстра. Адже часом від зачіски залежить не лише настрій, але і багатозначні події в житті. Тому професіонали в цій сфері — на вагу золота. Одна з переваг професії перукаря в тому, що клієнт завжди готовий платити за якість Вашої роботи. До того ж, клієнти є завжди. Адже всі люди стрижуться — і при тому регулярно — незалежно від віку, статусу і розміру заробітної плати. Через те, мало не щодня в різних районах міста відкриваються нові перукарні, салони краси і студії стилю. А це означає: нові робочі місця і величезний попит на ринку праці. Навіть якщо Ви не плануєте присвятити перукарському мистецтву все своє життя, додатковий заробіток у Вас буде завжди. Послуги майстра стрижки користуються попитом у будь-який час, незалежно від швидко змінних тенденцій моди чи будь-яких криз. Якщо лише не впаде метеорит або не повернеться первісний устрій суспільства, де стригтися не потрібно було, — Ви будете забезпечені заробітком. До того ж, у кожного майстра є можливість почати працювати на себе за бажання. Проте, Вам, для того, щоб заробляти, необхідно стати майстром. А як? І де? Адже, в цій справі мало дізнатись, як стригти і робити укладання. Потрібні навики. Найкращий спосіб набути навичок перукаря зберігся з давніх часів: навчитися в того, хто ними володіє досконало.
Ми знаємо таких людей! Висококваліфіковані, практикуючі майстри-перукарі готові навчити Вас в нашому центрі — «Polianna». Всі наші викладачі — це професіонали з досвідом роботи в кращих салонах України, що постійно підвищують свою кваліфікацію в світових школах найвищого рівня. Також наші вчителі є провідними викладачами на повчальних семінарах в рамках міжнародних виставок індустрії краси і, як автори ексклюзивних технологій, вони готові передати свої знання і навики Вам.
Навчальна програма, спеціально розроблена ведучим викладачем центру «Polianna» Андрієм Камєшковим, включає 90% практики та вивчення ексклюзивних технологій, котрими не володіють навіть більшість майстрів. Кожен з викладачів нашого центру пройшов спеціальну підготовку по викладанню в рамках авторської школи Андрія Камєшкова.
Камєшков Андрій — перукар-стиліст, майстер міжнародного классу; один з викладачів навчального центру «Polianna».
Переможець Міжнародного Фестивалю перукарського мистецтва «YouHairAwards 2007», номінація авторська стрижка, основна категорія. Переможець Відкритого відбіркового туру Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу КУБОК КИЄВА 2008, номінація авторська категорія, чоловіча стрижка, 1 місце Учасник Міжнародного Фестивалю перукарського мистецтва YouHairAwards 2008 Переможець Міжнародного Професійного Турніру Перукарської Мистецтва SchwarzkopfProessional кубок OSIS + 2008, салонна стрижка і укладка. Учасник I Всеукраїнського Зїзду Чемпіонів, 2009 Учасник XIII Відкритого Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу-2009.
В 2009 році Андрія Камєшкова було визнано одним з найкращих викладачів у галузі перукарського мистецтва, та було запрошено в якості провідного викладача на семінар для професіоналів у рамках міжнародної виставки.
Відгуки випускників
*Як у Вас йдуть справи з працевлаштуванням? Ви вже зверталися кудись? *
Ольга (випускниця учбового центру «Polianna»): — Курси у навчальному центрі «Polianna» надали мені можливість обирати місце роботи з поміж багатьох варіантів. У одному з салонів я відмовилася працювати, оскільки побачила, що їх майстри не роблять того, що я вже умію, хоча ще і не закінчила курс. Тут, в школі краси «Polianna» мене навчили тому, чому не скрізь вчать. Креативні стрижки, наприклад. Тут взагалі багато креативу! Я вчилася раніше на перукаря, але у мене була перерва цілих 8 років. А сьогодні я готова працювати і зараз вже розглядаю працевлаштування в іншому салоні. З цим проблем взагалі не виникало.
Алла (випускниця учбового центру «Polianna»): — Я маю маленьку дитину, тому не працюю. Мені подобається стригти і у міру того, як виходитиме, я можливо підроблятиму. Поки лише знайомих стрижу.
Чи досить для Вас було уваги викладача під час занять?
Ольга: У викладачів центру «Polianna» до кожного учня індивідуальний підхід. Завжди на всі питання вчителі мені відповідають і пояснюють про кожну волосинку. А під час практики стежать за кожним кроком! І навчатися було легко — вся теорія подається легко, детально. До кожного у них свій підхід. І до клієнтів — теж. Під час практики, якщо я робила помилку, викладач навпаки прагнув згладити ситуацію і так мене виправляв, що б клієнт навіть не дізнався, що щось не так. Викладачі — відмінні психологи!
Алла: Так. Вони дають всі знання і досвід, які в них, а не «в рамках програми». Я була колись на курсах і мені є з чим порівняти: у «Polianna» багато практики і практика різнобічна і креативна. До того ж наші викладачі — професіонали, вони чітко бачать, що кому піде і таке інше.
facebook twitter
Предыдущие статьи